התמודדות עם פחד קהל

פחד קהל הוא חשש מסיטואציה של עמידה מול קהל. זהו פחד נפוץ ומוכר ביותר, אשר מתכוון למצבים בהם האדם צריך לעמוד במרכז תשומת הלב וכל הפוקוס עלינו.

ייעודחברות וארגונים

רקע על התכנית

מהו פחד קהל?

פחד קהל הוא חשש מסיטואציה של עמידה מול קהל. זהו פחד נפוץ ומוכר ביותר, אשר מתכוון למצבים בהם האדם צריך לעמוד במרכז תשומת הלב וכל הפוקוס עלינו.

יציאה מאזור הנוחות

פחד במה נובע מהעובדה כי אנחנו יוצאים מאזור הנוחות שלנו.

בהתמודדות עם פחד הקהל נלמד איך להתמודד בצורה הטובה ביותר עם פחד הקהל. נבין מה המקורות שלו ואיך הוא משפיע על הגוף שלנו ועל התופעות הקשורות אליו (פרפרים בבטן, זיעה, רעידות וכו'), ואיך אפשר לשנות את הסיפור בראש שלנו כדי להפוך אמונות מגבילות לאמונות מעצימות.

הסדנה בנויה על תיאוריות של אדלר, טכניקות דמיון מודרך, NLP ונתונים על מוח האדם ממחקרי המוח החדישים ביותר.

התכנית מופעלת בידי רינת גרשפלד, מומחית לאומנות העברת המסר, מיומנויות פרזנטציה אפקטיבית וסטוריטלינג. משנת 2007  עוזרת לחברות ולארגונים, למנהלים, לבעלי עסקים וליזמים לספר סיפור באופן מרתק, להעביר פרזנטציה בביטחון ולהיות דוברים אפקטיביים.

StarTAU ,8200 Lift ,Google Launchpad – בPitch-מנטורית לאקסלרטור היזמות של אוניברסיטת ת"א, מאיץ הגליל, מאיצי מעוף ולאחרונה הצטרפה ל- .WeWork Labs. בעברה רינת, הייתה אלופת ישראל בדיבייט, יו"ר ליגת הדיבייט הישראל ושופטת בתחרויות דיבייט בינ"ל. ובנוסף, היא חגורה שחורה דאן 2 בקרטה ובעברה הייתה פעמיים אלופת שוטוקאן ריו ישראל.

הכלים להצלחה

  • כיצד פועל המוח שלנו כאשר אנו עולים על במה, ומהי ההשפעה על הגוף שלנו.
  • מהו אזור הנוחות, איך הוא משפיע על היכולת שלנו בהופעה על במה ואמונות המגבילות המחזקות אותו.
  • טכניקות של דמיון מודרך לחיזוק ההתמודדות שלנו בהופעה על במה

האופציות

Me The Speaker

הרצאת העשרה וובינר | שעה וחצי

סדנה עסקית | 3 שעות