עמית קניג - להטוטי מוח

ההרצאה נוצרה כדי לתת לילדים ולהוריהם ניצוצות של תקווה. ללמד שאפשר להצליח ולהשיג את השאיפות בחיים גם כשיש מגבלות ואילוצים, וגם כשכל העולם מסביב אומר "אתם לא יכולים".

ייעודחברות וארגונים, בתי ספר ותיכונים

היי, אני עמית קניג

לאחר שאובחנתי בגיל שלוש עם בעיה נוירולוגית שבגינה קבעו הרופאים כי מדובר באוטיזם שיגרור בעיות תקשורת וקואורדינציה קשות במיוחד הצלחתי להפתיע את כולם, ואת הקריירה המקצועית שלי התחלתי בגיל 12. בגיל הזה נרשמתי לחוג ג׳אגלינג במסגרת בית ספר לחינוך מיוחד בו למדתי ומשם התאהבתי, התמדתי ומשם נפתחה לי הדרך אל הבמות הנחשבות בעולם מופיע עם טובי הלהטוטנים, פיתחתי מופעים משלי, השתתפתי במופעים של סירק דרימס, סירק דה סוליי, סירק אלוואז.

הפכתי לאומן ג׳אגלינג בינלאומי וכבשתי את הבמות המובילות בעולם. ההתעקשות שלי להילחם וללכת למקום שאליו אני מחובר מאז הוכיחה את עצמה מעל ומעבר – גיליתי מקום חדש שבו אני שלם, מאוזן וגם… מיוחד.

עכשיו אני בישראל נחוש לספר את את סיפור חיי ולעורר רצון להגשמה אצל ילדים שמתמודדים עם אתגרי תקשורת, קשיים חברתיים, בעיות קשב וריכוז, דימוי עצמי נמוך ואו כאלו המתמודדים עם אתגרים על הרצף האוטיסטי, ובכלל להראות לכל הילדים באשר הם שיש דרך להתגבר על כל הקשיים, קטנים כגדולים.

את המופע הזה אתם חייבים לראות

ממוגבלות להזדמנות! הרצאה משולבת מופע להטוטנות עם אומן הקרקס הבינלאומי עמית קניג. על הדרך שבה פיתוח כישרון ממוקד, מפתח העצמה גם בהתמודדות עם בעיות מוטוריות, קשב וריכוז ואפילו על הספקטרום האוטיסטי.

את ההרצאה והמופע ״להטוטי מח״ פיתחתי כי אני רוצה להעניק השראה לאחרים.

אני מאמין כי הדרך שלי יכולה להעצים את אלו שמתמודדים עם מוגבלות פיזית או רגשית

אני מאמין כי הדרך שלי יכולה למלא באור ותקווה את אלו שאומרים להם ש״הם לא יכולים או לא יוכלו לעולם״

אם החברה מתייגת אותך כלא מסוגל או חסר-יכולת, זה בדיוק המקום להראות מסוגלות. להראות שאפשר גם אחרת.

אם אתם רוצים - אתם יכולים

הרצאתו יוצאת הדופן של עמית קניג מעמידה את מי שהיה בשולי החברה כנער במרכז הבמה, ומראה כיצד הרצון שלנו והשאיפה לממש את הכישרונות שלנו מובילים אותנו להצלחה.

ההצלחה של עמית היא דוגמה חיה לכך שתיוגים חברתיים, ובעיות מוטוריקה ותקשורת הן לא גזר-דין אלא מקום של הזדמנות לצמיחה והצלחה כנגד כל הסיכויים.

ההרצאה נוצרה כדי לתת לילדים ולהוריהם ניצוצות ודרכים לתקווה. ללמד אותם באמצעות השראה – שאפשר גם להצליח ולהשיג את השאיפות בחיים גם כשיש מגבלות ואילוצים, וגם כשכל העולם מסביב אומר "אתם לא יכולים".

את ההרצאה "להטוטי מוח" יצר עמית מתוך מקום של שליחות, תוך אמונה כי את הדרך שהוא עבר הוא יכול גם ללמד אחרים, לתת השראה, להעצים את אלו שנמצאים במקומות קשים, שגם הוא ביקר בהם בעברו, כל אלו שמרגישים שהם לא יכולים כי יש להם בעיות קשב וריכוז או קורדינאציה.

    מוזמנים למלא פרטי קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

    ליצירת קשר