סמארטווד - סדנאות, משחקי חברה וחשיבה מעץ

בסמרטווד אנו מאמינים בלימוד חוויתי באמצעות כיף ומשחק, במטרה להעניק כלים פרקטיים לחיבור בין אנשים, יצירת שיתופי פעולה, פיתוח חשיבה יצירתית וחדשנית, יכולת תכנון וחשיבה אסטרטגית ועוד…

סמארטווד - משחקי חשיבה מעץ - מילדים ועד קשישים

מרגישים שהעובדים שלכם מקצוענים אבל צריכים כלים על מנת לחשוב מחוץ לקופסה? רוצים לעודד חדשנות וחשיבה ייחודית בארגון שלכם, וחושבים מהיכן כדאי להתחיל? הייתם רוצים ליצור קצת יותר שיתוף פעולה בצוות שלכם? בא לכם לפרגן לעובדים שלכם בפעילות חוויתית ומגבשת וקצת לשבור להם את השגרה?

בסמרטווד מאמינים בלימוד חוויתי באמצעות כיף ומשחק, במטרה להעניק כלים פרקטיים לחיבור בין אנשים בכל הגילאים, יצירת שיתופי פעולה, פיתוח חשיבה יצירתית וחדשנית, יכולת תכנון וחשיבה אסטרטגית, התמודדות עם אתגרים, ניצחון והפסד בכבוד ועוד. אנו מבטיחים לכם חוויה ייחודית, הרבה צחוק והנאה והפנמת המסרים בדרך משחקית וחיובית.

אין דרך פעילה נפלאה וטבעית לנו להטמיע ידע, יותר מאשר דרך המשחק. פירמידת הטמעת הלמידה מראה כי הפנמה של מסר עוברת בצורה משמעותית יותר כאשר הלומד לוקח חלק פעיל בלמידה. על בסיס זה קמה חברת סמרטווד: אנחנו מעבירים ומקנים כישורי חיים לכל הגילים, באמצעות משחקי חשיבה מיוחדים מעץ. הפעילויות שלנו מתאימות לכולם – מילדים ועד בני 120…. כי למשחק אין גיל.

HAPPY HOUR

לפעמים, גם פעילות פותחת בת חצי שעה "עושה את העבודה" – מעוררת עניין, גורמת למשתתפים לפתוח מצלמה ולצלול פנימה ויוצרת חיבור, מעורבות ונוכחות פעילה.
פעילויות HOUR HAPPY הן פעילויות קצרות ומגוונות המותאמות לכם:
✓ משחקי היכרות ראשונית או מעמיקה
✓ משחקים שוברי שגרה
✓ משחקי חברה לריענון וגיבוש

פעילות לדוגמה: מלך הטריוויה בנושא חשיבה יצירתית. החידון כולל: חידות היגיון, חידות גפרורים, חידות שחבור ידע ותעתועי ראייה. מעבר לגיבוש ולהנאה – הפעילות תורמת ליצירתיות של המשתתפים בדרך חווייתית ומשמעותית.

סדנאות זום - לא מה שחשבתם או הכרתם...

המציאות החדשה גרמה לנו לגייס את כל משאבי היצירתיות שלנו, ליצור עבורכם את אותן סדנאות, אבל בזום, ועדיין – לשמר את חוויית הגיבוש, הלמידה וההנאה מתוך משחק. כל סדנה כמובן ניתנת לביצוע במשרד ובשטח.

סדנת משחוק ישיבות

גם לא בימי הקורונה, קשה לערוך ישיבות צוות רעננות, משמעותיות ומפתיעות, קל וחומר כשהן מתקיימות בזום. למה כדאי למשחק ישיבות?

מעורבות – משחק מערב ומפעיל | שיתופי פעולה – הדרך הכי טובה לגבש קבוצה | חשיבה מחוץ לקופסה – משחק מגמיש את המחשבה ופותח אותה | קלילות והנאה – כי קל יותר לחשוב בכיף | יצירתיותמיקוד ויעילות – כי משחק חשיבה משפר את יכולת התכנון וקבלת ההחלטות

סדנת "משחקים שמחברים אנשים"

סדנה ייחודית לצוותי עבודה, המעוניינים בשיפור ממשקי עבודה ולפיתוח מנהלים באווירה קלילה, שוברת שגרה ומשחקית.
הסדנה מיועדת לשיפור החיבור בין העמיתים, יצירת שיתופי פעולה וחיזוק עבודת הצוות, גם מרחוק ובתנאים משתנים.
משך הפעילות : כשעה

סדנת פתרון בעיות באמצעות חשיבה יצירתית

סדנה "שוברת שיגרה" ומלאת הפתעות יצירתיות. המשתתפים בסדנה יקבלו ארגז כלים ליישום היצירתיות לצמיחה אישית וארגונית, ובמהלכה יאמצו נקודות ראייה חדשות על נושאים שונים, ילמדו לנתח סיטואציה מזוויות שונות ויטמיעו כללים הנוגעים לתכנון ולאסטרטגיה. בתום הסדנה וודאי תזכו בעובדים יצירתיים יותר… כל סדנה מותאמת לצרכי המזמין.

חדרי בריחה מקוונים

חדרי בריחה מקוונים הם כמו חדרי בריחה במציאות הפיזית, רק בלי לצאת מהזום… ויחד עם זאת האווירה היא הכי לא "זומית" שיש.
הקבוצות והמשפחות המשחקות את החדר יוצאות מהריבוע וחוות חיבור בלתי אמצעי ומחויך כמו שרק משחק טוב יכול ליצור. באמצעות סדרת משימות וחידות המובילות זו לזו ע"י פתיחת מנעולים (וירטואליים כמובן) מוגנים בקוד, מתוודעים המשתתפים למגוון נושאים רלוונטיים, לומדים להכיר את עצמם וחווים תחושת ביחד למרות הריחוק. אלו משחקים תחרותיים והקבוצה המגיעה ראשונה מנצחת. בין החדרים המוצעים תמצאו חדר בריחה – יום המשפחה חדר בריחה – נשים פורצות דרך חדרי בריחה לחגים ולימים מיוחדים והתאמה אישי של חדר בריחה לנושא שאתם תבחרו!
 
למי זה מתאים? לארגונים, קהילות ומוסדות חינוך שמחפשים דרך קלילה לקרב לבבות למרות הריחוק ולחזק את עבודת הצוות, גאוות היחידה או המחוברות של העובדים ומשפחותיהם, גם בימים מאתגרים.

חדר בריחה בקופסה

חדר בריחה בקופסה" הוא חדר בריחה קומפקטי המורכב מ-3 קופסאות הנתונות זו בתוך זו, שרק פתרון החידות מעניק את הקודים לפתיחתן.
 
בכל קופסה ארבע חידות מגוונות, שפתרונן נותן ספרה. 4 הספרות הן הקוד הפותח את המנעול לקופסה הבאה. המשחק בחדר הוא תחרותי – המשתתפים מתחלקים לקבוצות שמתחרות זו בזו, והקבוצה שפותחת את הקופסה  השלישית ומגיעה ראשונה לסיום היא הקבוצה המנצחת. קופסאות הבריחה מתאימות ל8- משתתפים בקבוצה. 

ניתן להנחות עד 15 קבוצות (120 משתתפים) במקביל.
 
המטרה – לפתח מיומנויות קוגניטיביות וחברתיות באמצעות משימות שיתופיות, משחקיות ומהנות, ותוך כדי כך להיחשף ולהעשיר את הדעת במגוון נושאים.

סדנאות עובדים

הסדנאות מיועדות לצוותי עבודה, המעוניינים בשיפור ממשקי עבודה ולפיתוח מנהלים באווירה קלילה, שוברת שגרה ומשחקית.

✓ משחקים שמחברים אנשים – שיפור החיבור בין העמיתים, יצירת שיתופי פעולה וחיזוק עבודת הצוות.
✓ פיתוח חשיבה יצירתית – מתן כלים לפתרון בעיות ע"י התבוננות אחרת ויצירתית, חשיבה על תהליכים מזווית ראיה שונה וחדשנית.

הסדנאות כולן מועברות באמצעות משחקים שונים ומגוונים, ביניהם משחקי הכרות מעמיקה, משחקי משימות, חידות ומשחקי חשיבה ייחודיים מעץ.

✓ הסדנאות נערכות לאחר תהליך בירור צרכים מדויק עם הלקוח ונבנות באופן המותאם לצרכי הארגון והצוות.
✓ בתום כל סדנה נערך עיבוד של התהליך כדי שהמשתתפים יוכלו ליישם בעבודתם בפועל את הכלים שרכשו.

הפנינג - מטיילים בשבילי המשחק

הפנינג המיועד לפעילות חברה, יכול לשמש גם כפעילות קבלת פנים באירוע חברה וכן לאירועי משפחות.

בשטח נפרסות מספר תחנות, כשכל אחת מהן מאוישת על ידי מנחה, המכוון ומאתגר את המשתתפים:
– משחקי ענק מעץ
– אתגרי יחיד
– משחקים זוגיים
– משחקים רצפתיים גדולים

אולמפיאדת משחקי חברה וחשיבה מעץ

פעילות תחרותית מגבשת וכיפית, המתמקדת בשיתופי-פעולה, עבודת צוות ומסייעת לפתרון בעיות על ידי חשיבה יצירתית.
לסרטון על הפעילות –

אולימפיאדת החשיבה היא תחרות בה המשתתפים משתפים פעולה במטרה משותפת להשיג ניצחון בכבוד. כמו בכל ספורט גם באולימפיאדת החשיבה הניצחון יושג בעזרת יוזמה ,שיתוף פעולה, נחישות ,דבקות במטרה, התמדה, יצירתיות ומשמעת עצמית, ובנוסף יכולות קוגניטיביות ומנטאליות. בתום האולימפיאדה נשקף למשתתפים את הערכים עליהם עבדו וכיצד ניתן לשפר את היכולות שלהם.

במהלך הפעילות, נחלק את המשתתפים ל קבוצות, שיתחרו זו בזו כשלכל אחד מהמשחקים יוקצבו 10 דקות.הקבוצה תקבל ניקוד, על מגוון פרמטרים: שיתוף, פעולה, מורל, עבודת צוות, שימוש ברמזים ועוד. את הפעילות ילוו 2 מדריכים בתום הפעילות ניתן לערוך דיון משותף הכולל עיבוד, בו נשקף למשתתפים את מה שקרה בתחנות

    מוזמנים למלא פרטי קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

    ליצירת קשר