ד"ר עודד קרבצ'יק – מאמן מנטלי ויועץ אישי

לדחוף את עצמך קדימה וללכת לעבר ומעבר לחלומות שלך.

אחד המרצים המבוקשים בארץ ומחוצה לה בתחום האימון המנטלי. בעל ניסיון וידע רב בתחומי הזוגיות, העסקים והספורט

דוקטור לפילוסופיה של הפסיכולוגיה – אוניברסיטת קליפורניה FCE. ברשימת מתאמניו תמצאו את עומרי כספי, יובל זוסמן, עידו קוז'יקרו, נבחרת ישראל בכדורסל, אנשי עסקים ומנהלים בכירים, ועוד רבים וטובים.

אחד המרצים המבוקשים בארץ ומחוצה לה בתחום האימון המנטלי, ובעל רקע בתוכניות טלוויזיה ורדיו בישראל. בעברו היה עודד שחקן כדורסל מקצועי במשך 17 שנים. בעקבות פציעה, סיים את הקריירה שלו כשחקן והמשיך את דרכו כמאמן מנטלי להצלחה בעולם הספורט, מערכות היחסים ועוד…

במגוון של הרצאות, סדנאות, קורסים, אימון אישי ומקצועי, עודד מעביר את המשתתפים תהליך עצמתי לשינוי תודעתי ומשם שינוי התנהגותי בדרך לשיפור היציבות והשגת יעדים בחיים האישיים והמקצועיים.

הרצאה: "לפרוץ את תקרת הזכוכית"

מהו אותו "את זה" שיש למי שמצליח? מהו אותו "את זה" שיש למי שמצליח? למה אני נמצא "כאן" וההוא שלמד איתי בדיוק – את אותו תואר – נמצא אי שם למעלה? האם "זה" הוא משהו שניתן להתאמן עליו, או פשוט "נולדים עם זה?" מהו המיינדסט שאנחנו צריכים לפתח כדי להיות הגרסה הכי טובה של עצמנו? איך מתכנתים את המח לשלוט על הלב? כיצד להתמודד עם סדרת הפחדים המתסכלת שמשאירה אותנו במקום?

בהרצאה סוחפת ופרקטית מעניק ד"ר עודד קרבצי'ק לקהל כלים יישומיים דרכם ניתן להתגבר על הפער בין מי שהם היו יכולים להיות לבין מי שהם בפועל. הוא מזכיר לכולנו איך להשיג את המטרות שלנו בחוכמה, תוך הזנה עצמית מנטלית ולא התשה עצמית טוטאלית. איך להשיג את היעדים שלנו תוך שמירה על העקרונות המובילים את חיינו, ואיך לפתח את היכולת "לרוץ למרחקים ארוכים" לאורך זמן.

הרצאה מרתקת שנותנת כלים מעשיים כיצד לחולל בחירות משמעותיות בחיים בדרך להצלחה.

הרצאה: "מנטליות מנצחת בזוגיות"

אין תחומים בעלי השפעה מכרעת וכוללת כל כך על חיינו כמו זוגיות והורות.

זהו גם דחף הקיים ברובנו, ולעיתים קרובות תשמעו אנשים שאינם בזוגיות מדברים על "מרכיב חסר". ובכל זאת, למרות ההשפעה הגדולה, עלינו, על יקירינו ועל סביבתנו – אף אחד לא מכשיר אותנו לכך.

ההרצאה "מנטליות מנצחת זוגיות" נותנת כלים ליישום עבור כל זוג. לא חייבים שיהיה משבר לפתור, אפשר לחזק, להעצים ולפתח את הזוגיות, ואתכם בתוך הזוגיות גם ממקום טוב… הרצאה מתאימה לכל הזוגות, בכל שלב בחייהם, שהביטו זה לזו בעיניים תחת החופה ודמיינו את עצמם מזדקנים יחד – ועכשיו רוצים לוודא שזה אכן יקרה, למרות הקשיים. או במילים אחרות – לכל מי שנמצא בקשר זוגי …

עודד עוסק בתחום האימון כבר למעלה מ -20 שנה ובתוך כך גם באימון והייעוץ הזוגי. בעבר הנחה את התוכנית "להציל את הנישואים" בערוץ 10 וכבר ליווה מאות זוגות לדרך חדשה ומרגשת בזוגיות שלהם.

ההרצאה, מלאת הומור, קלילה וקולחת, מיועדת לזוגות טריים, לזוגות וותיקים, כאלה שנשואים וכאלה שלא, וגם… ליחידים שרוצים לשפר את הקשר הזוגי שלהם, או להגיע מוכנים יותר, בשלים יותר, טובים יותר – לקשר הזוגי הבא שלהם.

תהליך ליווי לחברות / ארגונים

מטרה: תודעה מנצחת תוביל לעשייה מנצחת! שיפור הביצועים המקצועיים בחברה על ידי שדרוג היכולות המנטליות על פי שיטת FTC.

על התוכנית: שיפור ביצועי העובדים, קבלת החלטות באי וודאות, התמודדות עם לחץ וחרדה ועוד.. התוכנית מיועדת לעובדים / מנהלים ברמה האישית וכקבוצה להגיע להישגים טובים יותר על ידי לימוד והטמעה של כלים מנטליים שיאפשרו להם בכל רגע נתון ובכל תחום עיסוק להיות "הגרסה הכי טובה שלהם"!

מיועד בין השאר לצוות המנהלים / אנשי המכירות / עובדי החברה.

1 .סדנת חשיפה לעולם המנטלי בשיטת FTC – כ-5-4 מפגשים.

2 .מפגשי ליווי קבוצתיים – מפגש קבוצתי אחת לחודש, תרגול ואימון שוטף בין מפגשים.

FTC – Freedom To Choose – שיטת FTC הינה שיטה ייחודית המשלבת בין הפסיכולוגיה היהודית למערבית ומאפשרת לכל אדם ובכל תחום בחיים לפרוץ חסמים מנטליים בדרך להצלחה.

עודד הכשיר ומכשיר אלפי מאמנים ומתאמנים בשיטת FTC אשר מיישמים את השיטה בחייהם האישיים ובקריירה שלהם.

סדנה קבוצתית לחברות / ארגונים

על הסדנה:

סדנת גיבוש חווייתית ומעשירה לצוות העובדים בארגון המעניקה חשיפה לעולם המנטלי ומציגה כלים מעשיים לחיזוק היכולות המנטליות.

עם מה יוצאים מהסדנה:

1. חשיפה לעולם המנטלי ולשיטת FTC לפריצת חסמים מנטליים

2. הבנה איך ניתן לשפר ביצועים בכל תחום

3. קבלת ארגז כלים פרקטי לאימון אישי להצלחה

4. גיבוש הצוות על ידי תרגול קבוצתי שיזיז את האנשים מ"מאזור הנוחות"

    מוזמנים למלא פרטי קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

    ליצירת קשר