אודליה יקיר - העצמה ופיתוח אישי | "המתנה שבך"

מרצה, יוצרת טלוויזיה וסופרת, מייסדת שיטת 'המתנה שבך', שמנחה ומלווה אנשים בתהליכי התפתחות אישית

ייעודחברות וארגונים, בתי ספר ותיכונים

איך זה התחיל ולאן אפשר להגיע

את דרכי המקצועית התחלתי בלימודי משחק בבית הספר לאומניות "בית צבי" ברמת גן (אליהם הגעתי אחרי לימודי משחק בבית הספר של הוטה האגן בניו יורק). כמו כן, אני בעלת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית (שיהיה…). במקביל ללימודי המשחק, פרצתי בקריירת סטנד אפ בארץ ובחו"ל, אז אם אני קצת מוכרת לכם, יתכן שצפיתם בי בתוכנית "צחוק מהעבודה", או באחת מתוכניות הבוקר בהן התארחתי, או קראתם את אחד הטורים שכתבתי למדור 'אודליה בדרכים' בישראל היום.

אחרי שחרשתי במות בתל אביב ובניו יורק, התחלתי להעביר הרצאות על הכח של ההומור ככלי להעצמה אישית ולתקשורת מקרבת. יחד עם כלים נוספים שצברתי במהלך הקריירה כעיתונאית ותסריטאית, גיליתי את היכולת שלי ללוות אנשים בתהליכי התפתחות אישית שמבוססים על כלים מעולם הבמה והכתיבה. כי כבר אמרו את זה קודם "כל העולם במה וכולנו שחקנים".

אני עוזרת לאנשים להגשים את עצמם ביעוד המקצועי ובזוגיות האישית.

תהליכי ההגשמה העצמית שלי מבוססים על תהליכי מודעות עצמית שמעלים את הביטחון העצמי ומאפשרים חופש, אומץ, אותנטיות ושמחה.

כן, שמחה. ההומור זה התבלין המרכזי והסודי של השיטה שיטת 'המתנה שבך' – לצעוד לקדמת הבמה של חייך.

סדנאות

עמידה מול קהל

מתאימה לכולם, שלושה מפגשים של שלוש שעות בכל פעם. נתמקד בעמידה פיזית נכונה על במה, שימוש בקול, שימוש בשפת גוף, בטחון עצמי, הגשה מעניינת, אנרגיה ותשוקה. מיועד לקהלים שונים ומגוונים, ארגונים, רשויות, מורים, תלמידים בחטיבה ומעלה. נע בין 3-6 מפגשים – תלוי בצורך ובזמינות של המשתתפים.

סדנת תקשורת מקרבת

סדנה בת שלוש שעות שמלמדת את יסודות התקשורת המקרבת על פי שיטת "המתנה שבך" – שימוש בגוף ראשון, דיבור ברגש ולא במחשבה, שילוב הומור. מתאימה לכולם ומותאמת לצרכי הארגון. בסדנה אנחנו משתמשים בקלפי אימון, אימפרוביזציה ומעגלי שיתוף כדי להעלות סיטואציות מכעיסות/ מבלבלות/ מטרידות ולפתור אותן בקלות ולטובתנו בעזרת תקשורת מקרבת.

סדנת "המתנה שבך" – לגלות את הערך היחודי שלך לעולם

סדנה בת שלוש שעות או בת שני מפגשים של חמש שעות בכל פעם, 15-20 משתתפים. סדנה חוויתית שעוזרת למשתתפים לזהות את מרכיבי המתנה שלהם: חוזקות, תשוקות, כשרונות גופניים יחודיים ואז משם להבין איך הם רוצים לממש את המתנה שבהם. בארגונים נדבר על מימוש בתורך הארגון – הגשמה עצמית בתוך הארגון.

שימוש בקלפי אימון, מדיטציה, תרגילי כתיבה ומעגלי שיתוף.

סדנת הומור בסטורטלינג

סדנה באורך שלוש שעות שמלמדת איך להשתמש בהומור בכתיבה, בסיפורים, בנאומים ובהצגה עצמית. נלמד איך לכתוב ולהגיש הומור כדי לייצר כריזמה, עניין, הקשבה ואמון ואיך לרתום בעזרתו אנשים לחזון שלנו. סדנה מצחיקה ומעשית. זמן ביטוי שווה לכל המשתתפים.

הרצאות

הומור ככלי לפיתוח מנהיגות בעמידה מול קהל ובסטורטלינג – מתאים לחברות וארגונים, מורים וסגלי חינוך.

הומור כתקשורת בינאישית מקרבת – הרצאה שמתאימה לכולם, ארגונים, סגלי מורים ורשויות

הרצאות ליום האישה – שתי הרצאות 1. "המתנה שבך" – הרצאה העצמה על המתנה איתה כל אישה נולדה ובאה לתת לעולם 2. הרצאת הומור במנהיגות – על נשים שעשו היסטוריה באמצעות שימוש בהומור בנאומים שלהן (גודלה מאיר, תאצ'ר וכו').

הומור לאנשי מכירות – איך להגדיל מכירות בעזרת הומור? מיועד לאנשי וסוכני מכירות, אנשי שיווק וכל מי שרוצה לדבר איך לתקשר עם קהל היעד שלו עם הומור שמפרק כל התנגדות

הרצאה על הומור ככלי למציאת ולטיפוח זוגיות – הרצאה לט"ו בא"ב/ לוולנטיין ולחברות עם צוותים צעירים. ההרצאה שתדאג לחיי האהבה של העובדים בארגון. שעה של צחוק ושוט של אופטימיות – האהבה במרחק נגיעה!

הרצאת "המתנה שבך" – איך להגביר את המוטיבציה בעבודה? מה גורם לעובדים לבחור במקום עבודה מסוים ולהישאר בו? שעה של מוטיבציה והשראה שמועברת בשיתוף עם הקהל, עם שלל הבנות של הקהל על הערך שלהם, על התפקיד שהם עושים והיכולות שהם יכולים לפתח.

זמין פרונטלי | בזום

    מוזמנים למלא פרטי קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

    ליצירת קשר