עירית ברנשטיין, עוסקת בקונדיטאות 12 שנים , ו-10 שנים כשוקולטיירית.

בוגרת מגמת קונדיטוריה בחוג למלונאות במכללת הדסה בירושלים. מי שמכיר את עירית יודע: היא נמרצת, אנרגטית, בעלת חוש הומור וכושר רטורי מולד ויש לה נשמה ענקית. הנשמה הזאת היא המכתיבה לה את החזון שמאחורי הסדנאות: לייצר אנשים מאושרים, לגרום לאנשים לחייך.

לפני שפנתה לתחום המתוק-המתוק הזה שירתה עירית 10 שנים במשטרת ישראל כחוקרת. מתברר שגם מתחום העיסוק הקשוח והקפדני הזה יש מה לקחת לענייני בחישה, בישול וליקוק. "במשטרה", אומרת עירית, "למדתי לקרוא אנשים, להקשיב הקשבה פעילה, לעורר עניין ועוד מיומנויות שהיום עוזרות לי מאוד בהעברת הסדנאות"

הרצאות

סדנת שוקולד: פעילות מגבשת לצוות

סדנת שוקולד כפעילות מגבשת וכסדנת ניהול צוות. כאן מפעילה עירית סוג של דינמיקה קבוצתית. לעתים קרובות מדובר בקבוצת אנשים המכירים זה את זה על רקע של סביבה תחרותית ורוויית מתח. הפעילות בסדנה מצליחה להוציא מחברי הקבוצה ביטויים של שיתוף פעולה, חדשנות ויצירתיות. נוסף על מוצרי השוקולד שהקבוצה יוצרת, נערכים המשתתפים להכנת עבודה יצירתית קבוצתית. תוך כדי העבודה ואחריה הם מדברים על הרעיון שמאחורי היצירה ומנתחים את התגובות והתחושות של כל אחד ואחת מן המשתתפים.כל הדברים הטובים האלה קורים באווירה חייכנית ומשוחררת.

דרך שימוש בחומרי גלם יומיומיים, ירקות שונים, תהליכי עבודה, דרך יישום בדינמיקה קבוצתית, תוכלו לבנות לכם ערכים של צוות, תוכלו לראות את המנהיגים של הקבוצה, את ראש הקבוצה, האנשים שיתנו כתף תומכת בכל פרויקט שתבחרו. לסיום תוכלו להתכבד במעשי ידיהם של אנשי הצוות.

סדנאות בישול ויצירה

כמו סדנאות השוקולד כך גם סדנאות הבישול הן מפגש שכולו חוויה ויצירה. כאן הירקות, הגבינות והתבלינים הם חומרי הגלם שמעוררים את החושים, וסביבם רוחשת הפעילות בניצוחה של עירית. בתוך שעה הארוחה מוכנה: מרק כתום או מרק בצל צרפתי (עם קרוטונים, שקדי מרק, גבינה צהובה ו…קורנפלייקס!) | לחמניות בחמאה | קישים שונים | פסטה ברוטב פטריות ושמנת | סלט ירוק, סלט ירקות שורש וסלט ירקות ערבי (קצוץ דק-דק) | פונדו שוקולד

וכל שנותר הוא ליהנות מהארוחה ומהחבורה העליזה שסביב השולחן.

גיבוש צוות – זה לא עניין פשוט. כאן בניצוחה של עירית תוכלו לגבש לכם צוות לעניין. דרך שימוש בחומרי גלם יומיומיים, ירקות שונים, תהליכי עבודה, דרך יישום בדינמיקה קבוצתית, תוכלו לבנות לכם ערכים של צוות, תוכלו לראות את המנהיגים של הקבוצה, את ראש הקבוצה, האנשים שיתנו כתף תומכת בכל פרויקט שתבחרו. לסיום תוכלו להתכבד במעשי ידיהם של אנשי הצוות.

מומחית בתהליכי שינוי לתדמית אישית ועסקית, מרצה ומכשירה סטייליסטיות.

בעלת המיזם ישראפנית, פרויקט מולטימדיה שנועד לחבר ולגשר בין תרבויות יפן וישראל דרך מדיומים שונים: הרצאות, סדנאות בישול יפניות, סיורים בטוקיו וכתיבת תוכן.

רינת היא מומחית לאומנות העברת המסר, מיומנויות פרזנטציה אפקטיבית וסטוריטלינג.