נטע ברסלר נמנה עם אמני המחשבות הטובים בארץ. לאחר סיבוב הופעות באירופה, אוסטרליה וארה"ב חזר נטע לישראל לעשות את מופעו השלישי - "שמונה שקרים", בו הקהל מוזמן לסדרת ניסויים אינטרקטיביים שמדגימה את הכוחות (והחולשות) של המחשבה האנושית, ומזמינה אותנו לחשוב עליה מחדש.

"אמנות מחשבות היא התשוקה הכי גדולה שלי. עליה אני חושב כשאני קם בבוקר ועליה אני חולם בלילה, אין דבר שאני יותר אוהב מליצור אשליות פסיכולוגיות חדשות ולתת לאנשים הזדמנות לערער על מה שחשבו שידעו. אני נטע ברסלר – ואני מזמין אתכם לחשוב מחדש על המחשבה האנושית."

הרצאות

מופע במה - "שמונה שקרים"

מופע הדגל המקורי שיפתיע אפילו את הסקפטי שבקהל. המופע חושף 8 צדדים שונים של המחשבה שלנו ומדגים אותם על אנשים מהקהל, שהוא חלק בלתי נפרד מהמופע – חוויה חד פעמית. והיא באמת תהיה כזו, בהתחייבות: אף מופע לא יהיה דומה לזה שהיה בהרמת כוסית שעברה או בהשקה הקודמת.

אחד הקטעים המקוריים שלא תראו באף מקום אחר כולל הדגמה על הרעיון "האם אי-פעם ראיתם מחשבה?". במופע נראה לייב על הבמה אדם מתחבר לסורק מוח אמיתי שבעזרתו הקהל כולו קורא את המחשבות. "שמונה שקרים" הוא רכבת-הרים למוח שלכם. אנשים ידברו על זה. אנשים יזכרו את זה. מקווה שחגרתם חגורות…

מופע מקרוב - "קסמים אישיים"

אחד הדברים שחשוב ללקוחות שלי זה שהאירוע ימשיך בזכרון גם אחרי שהאירוע נגמר. אפילו כמה שבועות אחרי.

לפעמים מוסיפים לאירוע מתנות אישיות או צלם מגנטים כדי לנסות ליצור לאורחים משהו מוחשי שישאר איתם ויזכיר להם איזה כיף היה להם. במופע "קסמים אישיים," האורחים יקבלו מתנות קסומות קטנות שיזכירו להם את היום הזה. החוויה מתאימה לקבלת-פנים וגם ניתנת להרחבה לכל אורך האירוע.

הרצאה - "במחשבה שנייה"

"במחשבה שנייה" היא ההרצאה היחידה בארץ שחושפת את הטכניקות הסודיות שאיתן משפיעים לכולנו על המוח. כל יום כולנו נחשפים למסרים בתקשורת, בטלפונים שלנו ובכל מקום אחר. לשנות את דעתכם. להשפיע באופן ישיר על בחירה שלכם.

ההרצאה "במחשבה שניה" עושה בדיוק את זה – נותנת לכם כלים לזהות את המצבים האלה ולתת להם מחשבה שניה. הקהל יקבל תשובות לשאלות כמו "מתי ואיך נוצרת המחשבה שלי?" או "איך אפשר להשפיע עליה?" וידעו ליישם את זה על מחשבות של אחרים!