אלעד הולנדר החל את דרכו המקצועית בעולם ההיי טק, שם הוביל פרויקטים מורכבים בתחום המולטימדיה, ביצע שורת תפקידי ניהול ותפעול בכירים עד שהחליט לצאת ולחקור את המרכיב האנושי בתמונה. התואר השני שלו היה בפילוסופיה והינו מומחה לתורת המשחקים ולתרבות דיגיטלית.

משנת 2005 אלעד הקים שורה של מיזמים טכנולוגיים וכיום הינו שותף בחממת פינטק. בשנים האחרונות אלעד מייעץ לחברות סטארטאפ, והינו מנטור באקסלרטורים גלובליים. אלעד חוקר יזמות במסגרת הצעת מחקר לדוקטורט על תפקיד המנטור בהובלת תהליכי יזמות. כמו כן אלעד מפתח תוכניות יזמות, לתלמידי בתי ספר, עבור באקדמיה, ארגונים (יזמות פנים ארגונית) וכלה באתגרי יזמות לקהל הרחב (הקמת עסק צדדי)

הרצאות

יזמות ללא יזמים - איך עושים זאת בחיי היומיום?

אנחנו קמים בבוקר ועושים את העשייה היומית שלנו. בחיים האישיים וגם בעבודה. 9 עד 5, דוחפים קדימה כמה שאנחנו יכולים. אבל אחת ל.. צריך לעצור ולבחון את הדברים. ולהשחיז את הגרזן כמו שאומרים. אפשר לעשות יזמות בחיי היומיום. אפשר להבנות אותה פנימה.

יזמות זה לא רק להיות סטארטאפיסט שעוזב הכל, מוכר את הבית שלו ומנסה לשפר את העולם. כל אחד מאיתנו יכול להיות יזם בכל ארגון, רגיל ובנאלי ככל שיהיה.

מה הסוד של יזמות? איך ניתן לשבצה כשאין לנו זמן פנוי? ההרצאה נותנת כלים לחיים מהנים של שיפור מתמיד.

תורת המשחקים - תכנון סביבות צמיחה

תורת המשחקים חוקרת קבלת החלטות בקבוצה. כלומר קבלת החלטות כשיש תלות הדדית בין מקבלי ההחלטות. היא חיה בתווך של ראציונליות ואי ראציונליות, התווך של אנשים שונים שצריכים לחיות יחד.

ההרצאה צוללת לעולם של בניית מנגנונים, בניית סביבה המעודדת השחקנים לעשייה מסוימת, מצורת השתתפות במכרז ועד הרמות היומיומיות המעניינות- דיאטה וספורט, זוגיות והורות, צמיחה מקצועית ועשייה חברתית.

לכל ארגון וארגון אפשר לחדד ולדייק את ההרצאה כדי להסביר איך צורת המחשבה הזו מעודד בניית סביבה מיטבית לעודד צמיחה בתחום הרצוי.

חוכמת ההמונים וכלכלה שיתופית - הכוח שבביחד

מנכ"ל HP אמר פעם שאם HP היתה יודעת את מה שהיא יודעת, הם היו פי 3 יותר פרודוקטיבים.

ההרצאה היא בגדר צלילת עומק לעולם של כלכלה שיתופית. העולם של עשייה משותפת לעומת העולם הישן והעצוב של להמציא מחדש את הגלגל בעצמי (על אף שקולגה שלי המציא אותו כבר חודש שעבר). חברות ענק עובדות כך, מתוך ההבנה שכל ארגון מגיע למגבלת משאבים, והמפתח לצמיחה הלאה הוא הישענות על כוחות חדשים ולא רק על הכוח האישי שלי.

ההרצאה פורטת כלים פרקטיים לאיזון שבין עשייה אישית ועשייה משותפת ונותנת זוית ראיה מעצימה המאפשרת כיבוש פסגות גבוהות משאי פעם כבשתי בעצמי.